הגעתם ל-70 אחוז וותק

כיצד עליכם לפעול לאחר שצברתם 35 שנה

היתרון והחיסרון בהמשך ההפקדות

לאחר צבירת וותק של 70% לחלקכם מסלול ההמשך יהיה נכון ולחלקכם פחות. בעזרת מס' כלים נוספים תוכלו לקבל החלטה

מענק שנים עודפים

מענק הניתן לאחר צבירת וותק של לפחות 35 שנה

כיצד ניתן לזכות במענק זה?

מענק שנים עודפות היא תוספת כספית חד פעמית. כאן תוכלו לדעת האם אתם זכאים ובאילו תנאים מיוחדים

כיצד לחסוך בסיום עבודה?

כיצד להמשיך להפקיד לקרן מבלי לפגוע בזכויות

סיימתם לעבוד? כיצד לשמר את התוכנית?

עם סיום עבודתכם, אתם מוצאים את עצמכם לבד מול הפקדה חודשית לא קטנה. בעזרת מס' כלים מקצועיים, תוכלו להתמודד

פנסיית שארים, נכות וזקנה

מהם הסכומים שתקבלו בכל אחד מהמסלולים

כיצד ניתן לדעת מהדוחות מה מקבלים?

מקבלים דוחות מידי רבעון ולא מבינים מה יתקבל בפנסיה, במקרה מוות ובמקרה נכות? אחד מאיתנו ישמח לסייע

שירותי ייעוץ פנסיוני לקרנות הפנסיה הוותיקות

ברשותכם קרן פנסיה "מבטחים הותיקה"? קרן פנסיה "מקפת הותיקה"? קג"מ או נתיב? כאן נוכל להעניק ידע וכלים במטרה להגיע עם מקסימום קצבה בגיל הפרישה. לחלקכם ייעצו להפסיק להפקיד לקרן הפנסיה לאחר 35 שנה, לחלקכם זה יכול להיות צעד נכון ולחלקכם בהחלט שלא. נכון שלאחר 35 שנת חסכון, אתם עדיין ממשיכים להפקיד 20.5% מהשכר שלכם בקרן. האם זה נכון? כאן תוכלו להבין יותר ולהחליט האם להמשיך לחסוך או לחפש אפיקי חסכון חדשים וזאת מבלי לפגוע בזכויותיכם.

  • ייעוץ קרנות הפנסיה הותיקות
  • קרנות פנסיה וותיקות
  • עמיתים פנסיה ותיקה

FutureValue שירותים נוספים

בנוסף, לשירותכם מגוון שירותים העומדים לבחירתכם במסגרת הייעוץ הפנסיוני.

בפניתכם לקבלת ייעוץ, ציינו את מטרת הייעוץ.
אנו מייעצים בנושא קרנות הפנסיה הוותיקות, בחינת התיק הפנסיוני (בכל הקשור לדמי הניהול, הכיסויים הביטוחיים, מסלולי ההשקעה במוצרים השונים: קרן פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות), ייעוץ פרישה ממקום העבודה הנוכחי, ייעוץ בכל הקשור למיסוי והתנהלות נכונה מול פקידי השומה.

בנוסף, נבחן את התאמת הכיסויים הביטוחיים בהתאם למטרתכם ולסטטוס המשפחתי. כיסוי ביטוחי מטרתו לשמור על רמת החיים של בני משפתכם ולא להופכם לעשירים חלילה במקרה מוות. בטרם פנייתכם, הציגו ליועץ את סוג השירות לו אתם זקוקים, עלות הייעוץ מושפעת מסוג השירות.

צרו קשר לייעוץ

למה ייעוץ פנסיוני מאיתנו?

  • פשטות.
  • חדשנות.
  • שקיפות.
  • מקצועיות.
  • אובייקטיביות!
  • אטרקטיביותאפשר לקבל יותר גם כשמשלמים פחות

מה חוג הלקוחות שלנו מספר

את שירותיו של אופיר שץ, יועץ פנסיוני, שכרתי לאחר שנים של שירות שלא השביע רצון מסוכן הביטוח שלי. נהניתי לעבוד מולו, מהסיבות הבאות: 1. בסוף תהליך הייעוץ קיבלתי דוח כתוב ומפורט על סטטוס הפוליסות השונות ומקורות ההכנסה שלרשותי לעת פנסיה. 2. במסגרת השירות בוצעו עבורי, הלכה למעשה, הנחיות לחברת הביטוח לביצוע שינויים בפוליסות, הנגזרים ממצבי וצרכי העכשוויים. זאת, כתוצאה מניתוח המצב והשינויים המתבקשים . 3. קיימנו פגישות עבודה מעמיקות, מספר פעמים, בהיקף כולל של שעות לא מעטות, ללא לחץ זמן, במקומות הנוחים לי. לכן, המלצתי בפני עמיתים שלי להסתייע בשירותי הייעוץ, של אופיר שץ, FutureValue .
בברכה,
ישעיהו בר אור
דוקטור ישעיהו בר-אור, המדען הראשי, המשרד להגנת הסביבה 2014
פניתי אל אופיר שץ לשירות ייעוץ פנסיוני עבור עובדי החברה בשל הצורך האמיתי לשפר את מצבם הפנסיוני. אני יכולה להעיד על רמת שירות גבוהה שנחשפתי אליה בכל התהליך. מזמינות בטלפון, מתן מענה לכל שאלה, העברת מסרים פשוטה בעולם מושגים סבוך, עיקבי בחזרה עם תשובות ועמידה בסיכום הדברים בנינו בין אם תשובה חיובית או לא, מסודר ומאורגן. נקודה חשובה נוספת והיא הסיוע בתפעול השינויים ויישום ההמלצות מול החברות השונות גם כשמדובר בתהליך ארוך. מעל הכל, ידע להפגין שליטה בהכרת תנאי השוק, מקצועיות שמלווה בסבלנות הן בהסבר מפורט, הצגת החישובים, נימוקים למציאת ואיתור פתרונות המתאימים ביותר לעובדים ומעל לכל הרצון למקסם את התיק הפנסיוני בראייה האובייקטיבית שהלקוח תמיד במרכז.
בברכה, יעל.
סמוך לגיל פרישה, ואם אפשר עוד קודם, רצוי ומומלץ לעשות סדר בכל נושא החסכונות ולקבל עצה מקצועית לגבי ההתנהלות הכספית-תקציבית העתידית. את אופיר שץ, יועץ פנסיוני בכיר הכרתי כאשר היה סטודנט למנהל עסקים והתרשמתי מיושרו, מרגישותו לזולת ומיכולת ההקשבה שלו. לימים, כאשר התקרבתי לגיל הפנסיה ולרגל החלפת מקום עבודה פניתי אליו לייעוץ ולא התאכזבתי…. בנוסף לנועם הליכותיו, לאדיבותו ולזמינותו מצאתי איש מקצוע ממעלה ראשונה בעל ידע מעמיק ושליטה בכל נדבכי קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות. יועץ המכיר היטב את נושאי החקיקה והמיסוי. אופיר הקשיב בסבלנות האופיינית לו לכל שאלותיי, בדק את צרכי ובנה לי מסגרת תקציבית לעת פרישה. התכנית שהציע הביאה לירידה משמעותית בעלויות ניהול התיקים. בסכום: אופיר שץ הינו יועץ ישר ואמין, אדם המצוי היטב בכל נושאי החיסכון הפנסיוני, יודע להתאים תכניות לצרכים אישיים עתידיים וכן להפחית הוצאות ניהול בהתאם לתנאי השוק.
פרופ' יורם מיתקי.
את אופיר פגשתי כלקוח פוטנציאלי לאחר שהאתר שהקים שבה את לבי במידע הרב, הטיפים והכלים המועילים שהעמיד לרשות כל אחד. אופיר הוא מקצוען אמיתי, המכיר היטב את נפתולי המערכת הפנסיונית בישראל. בשירות המקיף והמעמיק שהוא מעניק ללקוחותיו הוא בונה עבורם את התמהיל הפיננסי המתאים לשם מקסום התפוקות עבורם. כל זאת נעשה עם קסם אישי בלתי רגיל, סבלנות אין קץ ועבודה אינטרקטיבית עם הלקוח בכדי להבין את צרכיו באופן יסודי. חבריי, שאותם הפניתי לאופיר, מודים לי עד היום. ממליץ עליו בחום.