אודותינו

מי הצוות המוביל, שנות הניסיון, המקצועיות ומהו הקו שמנחה אותנו

>אודותינו
אודותינו2018-07-23T10:48:19+00:00

ברוכים הבאים ל FutureValue – ייעוץ פנסיוני פיננסי אובייקטיבי

ייעוץ פנסיוני אובייקטיביעולם הייעוץ הפנסיוני תפס תאוצה בשנים האחרונות ואיתו גם המודעות לייעוץ. אנו בדיעה כי הזכות לייעוץ עומדת בפני כל אחד מכם. אני ושותפיי הבאים מהעולם הפנסיוני,

הטכנולוגי, פיננסי וההשקעות, זיהינו את הפוטנציאל והחוסן המשותף אשר איפשר לנו להגדיר את ערכי הליבה במטרה לאפשר לך להחשף לייעוץ מקצועי חד פעמי או מתמשך בכל הקשור לניהול כספך. ייעוץ נכון ומושכל יותר, השונה ממה שהכרת עד היום, יקדם אותך יחד בשמירה על רמת החיים שלך ושל בני משפחתך היום וכמובן בעתיד, לאחר גיל הפרישה. מגוון השירותים שלנו פונה אליך, הלקוח הפרטי והלקוח העיסקי / ציבורי.
ניסיוננו רב השנים הוא ערך מוסף עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קצת על FutureValue

אנו מודעים לעובדה כי קיים חוסר הבנה בתחום הפנסיוני. אנו בדיעה כי חובתו של כל אדם להבין ולהיות מודע כיצד והיכן מנוהלים כספיו. כספכם יקר ואנו מאמינים כי מגיע לכל אחד ואחת ההזדמנות לקבל את התמורה המקסימלית עבור כספו. מקסימום קצבה, מקסימום זכויות ומקסימום הגנה ושמירה על רמת החיים שלכם ושל משפחתכם. מיד בתום תהליך הייעוץ, נאפשר לכל אחד מכם להבין יותר ולשלוט יותר בכספכם. דרך ייעוץ פנסיוני חד פעמי או מתמשך נלווה אתכם עד הפנסיה.
מטרתנו מעל הכל, להוביל אתכם לניהול חכם יותר של חסכונותיכם היום יומיים , בקרה תקציבית, התמודדות עם העולם הפנסיוני בעיקר והקניית ידע ובטחון בסביבה בה מעורבים כספים, המאפשרים לכם בניית רשת בטחון, שמירה על רמת החיים היום והדאגה ליום שאחרי הפרישה, גיל הפנסיה.
החלטתם להשקיע סכום לא מבוטל בייעוץ פנסיוני, זכותכם לקבל את מלוא התמורה עבורו..
פשטות – חדשנות – שקיפות – מקצועיות – אובייקטיביות – אטרקטיביות

הצוות המוביל

אופיר שץיועץ פנסיוני מורשה - שותף
בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומחשבים בעל רקע של למעלה מ-15 שנים (משנת 2002) בתחום הפנסיוני והפיננסי הכוללים בין היתר את הכרת השוק והרגולציה, ניהול חוזים ומכרזים מול יצרנים ותהליכי פיקוח ובקרה בעבודה מול תאגידים וחברות מהמגזר הציבורי ולקוחות פרימיום מהמגזר הפרטי במנהלי הסדרים בקבוצת מגדל והפניקס. מומחה בעולם התוכן של קרנות הפנסיה וביטוחי מנהלים, הסדרי פנסיה ופרישה.

מחזיק ברישיון יועץ פנסיוני מורשה מטעם משרד האוצר

עידן שץמנהל אפליקציות ומערכות מידע - שותף
בעל תואר ראשון ושני בהנדסת תוכנה בהצטיינות. בעל רקע של למעלה מ-17 שנים (משנת 2000) בפיתוח מערכות תוכנה מורכבות. יוצא אינטל וסמנכ"ל טכנולוגיות בחברת ™PYXIS innovation המפתחת מע' ניווט באמצעות חיפוש מבוסס מיקום.

בוגר יחידת מערכות מידע

אבי טוויגיועץ פיננסי - שותף עיסקי
בעל תואר ראשון במדעי החברה ו-MBA במנהל עסקים. בעל רקע של למעלה מ-18 שנים (משנת 1999) בתחום ההשקעות. בשנים אלו שימש כמנהל תיקי השקעות בכיר ב"כלל פיננסים" והיה אחראי על ניהול השקעות בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

מחזיק ברישיון מטעם הרשות לניירות ערך.

לקוחות שלנו ממליצים

את שירותיו של אופיר שץ, יועץ פנסיוני, שכרתי לאחר שנים של שירות שלא השביע רצון מסוכן הביטוח שלי. נהניתי לעבוד מולו, מהסיבות הבאות: 1. בסוף תהליך הייעוץ קיבלתי דוח כתוב ומפורט על סטטוס הפוליסות השונות ומקורות ההכנסה שלרשותי לעת פנסיה. 2. במסגרת השירות בוצעו עבורי, הלכה למעשה, הנחיות לחברת הביטוח לביצוע שינויים בפוליסות, הנגזרים ממצבי וצרכי העכשוויים. זאת, כתוצאה מניתוח המצב והשינויים המתבקשים . 3. קיימנו פגישות עבודה מעמיקות, מספר פעמים, בהיקף כולל של שעות לא מעטות, ללא לחץ זמן, במקומות הנוחים לי. לכן, המלצתי בפני עמיתים שלי להסתייע בשירותי הייעוץ, של אופיר שץ, FutureValue .
בברכה,
ישעיהו בר אור
מדינת ישראלדוקטור ישעיהו בר-אור, המדען הראשי, המשרד להגנת הסביבה 2014
פניתי אל אופיר שץ לשירות ייעוץ פנסיוני עבור עובדי החברה בשל הצורך האמיתי לשפר את מצבם הפנסיוני. אני יכולה להעיד על רמת שירות גבוהה שנחשפתי אליה בכל התהליך. מזמינות בטלפון, מתן מענה לכל שאלה, העברת מסרים פשוטה בעולם מושגים סבוך, עיקבי בחזרה עם תשובות ועמידה בסיכום הדברים בנינו בין אם תשובה חיובית או לא, מסודר ומאורגן. נקודה חשובה נוספת והיא הסיוע בתפעול השינויים ויישום ההמלצות מול החברות השונות גם כשמדובר בתהליך ארוך. מעל הכל, ידע להפגין שליטה בהכרת תנאי השוק, מקצועיות שמלווה בסבלנות הן בהסבר מפורט, הצגת החישובים, נימוקים למציאת ואיתור פתרונות המתאימים ביותר לעובדים ומעל לכל הרצון למקסם את התיק הפנסיוני בראייה האובייקטיבית שהלקוח תמיד במרכז.
בברכה, יעל.
סמוך לגיל פרישה, ואם אפשר עוד קודם, רצוי ומומלץ לעשות סדר בכל נושא החסכונות ולקבל עצה מקצועית לגבי ההתנהלות הכספית-תקציבית העתידית. את אופיר שץ, יועץ פנסיוני בכיר הכרתי כאשר היה סטודנט למנהל עסקים והתרשמתי מיושרו, מרגישותו לזולת ומיכולת ההקשבה שלו. לימים, כאשר התקרבתי לגיל הפנסיה ולרגל החלפת מקום עבודה פניתי אליו לייעוץ ולא התאכזבתי…. בנוסף לנועם הליכותיו, לאדיבותו ולזמינותו מצאתי איש מקצוע ממעלה ראשונה בעל ידע מעמיק ושליטה בכל נדבכי קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות. יועץ המכיר היטב את נושאי החקיקה והמיסוי. אופיר הקשיב בסבלנות האופיינית לו לכל שאלותיי, בדק את צרכי ובנה לי מסגרת תקציבית לעת פרישה. התכנית שהציע הביאה לירידה משמעותית בעלויות ניהול התיקים. בסכום: אופיר שץ הינו יועץ ישר ואמין, אדם המצוי היטב בכל נושאי החיסכון הפנסיוני, יודע להתאים תכניות לצרכים אישיים עתידיים וכן להפחית הוצאות ניהול בהתאם לתנאי השוק.
פרופ' יורם מיתקי.
את אופיר פגשתי כלקוח פוטנציאלי לאחר שהאתר שהקים שבה את לבי במידע הרב, הטיפים והכלים המועילים שהעמיד לרשות כל אחד. אופיר הוא מקצוען אמיתי, המכיר היטב את נפתולי המערכת הפנסיונית בישראל. בשירות המקיף והמעמיק שהוא מעניק ללקוחותיו הוא בונה עבורם את התמהיל הפיננסי המתאים לשם מקסום התפוקות עבורם. כל זאת נעשה עם קסם אישי בלתי רגיל, סבלנות אין קץ ועבודה אינטרקטיבית עם הלקוח בכדי להבין את צרכיו באופן יסודי. חבריי, שאותם הפניתי לאופיר, מודים לי עד היום. ממליץ עליו בחום.
לכלל הממליצים שלנו

לקוחות שלנו

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

מהם דמי הניהול המעודכנים לשנת 2017

נכתב ע"י אופיר שץ | FutureValue דמי הניהול הקיימים במוצרים הפנסיוניים השונים נכונים גם לשנת 2017. לפניכם בהרחבה העולם הפנסיוני מקיף 4 מוצרים עיקריים: קרן פנסיה (חדשה מקיפה וחדשה כללית) קופת גמל קרן השתלמות. ביטוח [...]

יועץ פנסיוני, סוכן ביטוח פנסיוני, משווק פנסיוני

נכתב ע"י אופיר שץ | FutureValue יועץ פנסיוני ▪ סוכן ביטוח פנסיוני ▪ משווק פנסיוני השחקנים העיקריים בעולם הפנסיוני, מה ההבדל בינהם? משנת 2005 החליט המחוקק להסדיר את נושא בעלי הרישיונות הפועלים בתחום הפנסיוני. מטרתו [...]

קרן פנסיה ביטוח מנהלים או קופת גמל-הבדלים כלליים

נכתב ע"י אופיר שץ | FutureValue כל אזרח במדינת ישראל זכאי ע"פ חוק לתוכנית פנסיית חובה. המושג פנסיית חובה הוא שם כולל לתוכנית פנסיונית בין אם ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או קופת גמל. לרוב, החוסך [...]

נכתב ע"י |קטגוריות: מאמרים נוספים|תגיות: , , |
טען מאמרים נוספים

דרכים להתקשרות

מרכז: רמת גן | צפון: עין חרוד

טלפון: 972-3-7201999+

סלולרי: 972-50-8282644+

הפעילות שלנו

צור איתנו קשר
א'-ה': 9:00-18:00 | ייעוץ פנסיוני פיננסי אובייקטיבי