קהל הלקוחות שלנו חווה תהליך של ייעוץ אמיתי ובחר להשאיר כאן חותם, זה שיסייע לכם לקבל החלטה מושכלת יותר.

את שירותיו של אופיר שץ, יועץ פנסיוני, שכרתי לאחר שנים של שירות שלא השביע רצון מסוכן הביטוח שלי. נהניתי לעבוד מולו, מהסיבות הבאות: 1. בסוף תהליך הייעוץ קיבלתי דוח כתוב ומפורט על סטטוס הפוליסות השונות ומקורות ההכנסה שלרשותי לעת פנסיה. 2. במסגרת השירות בוצעו עבורי, הלכה למעשה, הנחיות לחברת הביטוח לביצוע שינויים בפוליסות, הנגזרים ממצבי וצרכי העכשוויים. זאת, כתוצאה מניתוח המצב והשינויים המתבקשים . 3. קיימנו פגישות עבודה מעמיקות, מספר פעמים, בהיקף כולל של שעות לא מעטות, ללא לחץ זמן, במקומות הנוחים לי. לכן, המלצתי בפני עמיתים שלי להסתייע בשירותי הייעוץ, של אופיר שץ, FutureValue .

בברכה,
ישעיהו בר אור

דר' ישעיהו בר-אור, המדען הראשי, המשרד להגנת הסביבה 2014.
בתחילת שנת 2015 עם עלות השיח הציבורי בנושא תשלומי דמי ניהול בקרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים, החלטתי לבדוק את מצב החסכון הפנסיוני שלי. חיפשתי ייעוץ ודרך חבר משותף הגעתי לאופיר שץ מיד בתום הפגישה הראשונה הבנתי איזו טעות עשיתי שלא טיפלתי בנושא שנים קודם, פשוט הזנחה לאורך שנים. מיד לאחר המפגש הראשון עם אופיר, העברתי לאופיר את כל החומר ולאחר כשבועיים קיבלתי הצעה לשיפור העלויות וסדר חדש בנושא החסכון. השירות האישי שקיבלתי מאופיר, המקצועיות שהפגין בניהול התיק, השינויים והתוצאות שביצע בתיק חסכו לי אלפי שקלים והכי חשוב הכינו אותי נכון יותר וטוב יותר לגיל הפרישה הקרב ובא הרבה תודה לאיש יקר אדיב ומקצועי.
חיים חורש, מנכל - קניון חוצות המיפרץ-חיפה
נעזרתי במר אופיר שץ בשירות ייעוץ פנסיוני לצורך שיפור מצב התיק הפנסיוני שלי. רמת השירות – מר שץ היה זמין לשיחות טלפוניות, נתן מענה מקצועי לכל פניותיי, סייע בביצוע השינויים והעברות פנסיוניים כפי שהציגן בפניי. התרשמות ברמה האישית/יחס אישי – מר שץ נעים הליכות, קשוב לסוגיות שהעלתי בפניו וסייע בביצוע השינויים הפנסיוניים. מקצועיות – מר שץ סייע במתן פתרונות אפשריים בכל הקשור לתוכניות ביטוח מנהלים, סייע במציאת פתרונות ואיתור מוצרים פנסיוניים המתאימים לי ביותר, הציג שליטה והכרת תנאי השוק. הפתרונות שהמליץ עליהם מר שץ צפויים להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלי, שכן הוא סייע באיתור כיסויים ביטוחיים מיותרים, בתכנון צרכים ביטוחיים והתאמתם לסטטוס המשפחתי שלי.
בכבוד רב,
מיכאל בלום.
עורך-דין מיכאל בלום, היועץ המשפטי, עיריית רמת השרון.
סמוך לגיל פרישה, ואם אפשר עוד קודם, רצוי ומומלץ לעשות סדר בכל נושא החסכונות ולקבל עצה מקצועית לגבי ההתנהלות הכספית-תקציבית העתידית. את אופיר שץ, יועץ פנסיוני בכיר הכרתי כאשר היה סטודנט למנהל עסקים והתרשמתי מיושרו, מרגישותו לזולת ומיכולת ההקשבה שלו. לימים, כאשר התקרבתי לגיל הפנסיה ולרגל החלפת מקום עבודה פניתי אליו לייעוץ ולא התאכזבתי…. בנוסף לנועם הליכותיו, לאדיבותו ולזמינותו מצאתי איש מקצוע ממעלה ראשונה בעל ידע מעמיק ושליטה בכל נדבכי קרנות הפנסיה, קופות הגמל, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות. יועץ המכיר היטב את נושאי החקיקה והמיסוי. אופיר הקשיב בסבלנות האופיינית לו לכל שאלותיי, בדק את צרכי ובנה לי מסגרת תקציבית לעת פרישה. התכנית שהציע הביאה לירידה משמעותית בעלויות ניהול התיקים. בסכום: אופיר שץ הינו יועץ ישר ואמין, אדם המצוי היטב בכל נושאי החיסכון הפנסיוני, יודע להתאים תכניות לצרכים אישיים עתידיים וכן להפחית הוצאות ניהול בהתאם לתנאי השוק.

פרופ' יורם מיתקי.

פרופסור יורם מיתקי, דיקן ביהס למנהל עסקים - המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת-גן.
את אופיר פגשתי כלקוח פוטנציאלי לאחר שהאתר שהקים שבה את לבי במידע הרב, הטיפים והכלים המועילים שהעמיד לרשות כל אחד. אופיר הוא מקצוען אמיתי, המכיר היטב את נפתולי המערכת הפנסיונית בישראל. בשירות המקיף והמעמיק שהוא מעניק ללקוחותיו הוא בונה עבורם את התמהיל הפיננסי המתאים לשם מקסום התפוקות עבורם. כל זאת נעשה עם קסם אישי בלתי רגיל, סבלנות אין קץ ועבודה אינטרקטיבית עם הלקוח בכדי להבין את צרכיו באופן יסודי. חבריי, שאותם הפניתי לאופיר, מודים לי עד היום. ממליץ עליו בחום.
מאיר אייזן, מהנדס, HW Architect & SRE at GE Healthcare.
לאופיר שלום רב, הנדון: הבעת תודה והערכה 1.מזה שנים רבות שאני חש חוסר נוחות בכל אשר קשור לניהול התיק הפנסיוני שלי. חוסר הנוחות נבע מכך שחשתי באינטרסים זרים של סוכני הביטוח שטיפולו בתיק שלי. החשדנות שלי גדלה כאשר הבחנתי ביכולת שלי לשפר עמדות במצבי מיקוח מסוימים, למרות שבהצהרות קודמות הצהירו אותם סוכני הביטוח כי לא ניתן לשנות דבר בתיק הפנסיוני. 2.חמתי בערה בי כאשר התברר לי מקריאת דוחות הפנסיה בשנה האחרונה כי באחד מחשבונות ביטוח המנהלים שלי גבו דמי ניהול בשיעור שהגיע למחצית מהרווחים באותה שנה. כיוון שכך, החלטתי להקדיש משאבים לייעוץ חיצוני שאינו תלוי בסוכנים אלו ואחרים. 3.יצרנו את ההתקשרות בינינו לפני מספר חודשים. מאחר וקנית את אמוני, החלטתי לשלם לך את מלוא דמי הייעוץ למרות שהליווי לשיפור התיק הפנסיוני ארך כאמור מספר רב של חודשים. 4.אני חייב לומר כי לא פגעת באמון שנתתי בך והיית זמין לכל פניה שלי, לרבות העברת מספר רב של טפסים כאלו ואחרים על חשבות הארגון בו אני עובד. 5.זאת ועוד, ככל שביכולתי להבין תחום מסובך זה של חשבונות פנסיוניים, אני מתרשם כי השירות שקיבלתי היה מקצועי וכי שיפרתי את מצבי הפנסיוני באופן מובהק כתוצאה מהייעוץ שקיבלתי.

בכבוד רב,
ובר ברוך

ברוך ובר, מנהל מחוז תל-אביב, המשרד להגנת הסביבה.
פניתי אל אופיר שץ לשירות ייעוץ פנסיוני עבור עובדי החברה בשל הצורך האמיתי לשפר את מצבם הפנסיוני. אני יכולה להעיד על רמת שירות גבוהה שנחשפתי אליה בכל התהליך. מזמינות בטלפון, מתן מענה לכל שאלה, העברת מסרים פשוטה בעולם מושגים סבוך, עיקבי בחזרה עם תשובות ועמידה בסיכום הדברים בנינו בין אם תשובה חיובית או לא, מסודר ומאורגן. נקודה חשובה נוספת והיא הסיוע בתפעול השינויים ויישום ההמלצות מול החברות השונות גם כשמדובר בתהליך ארוך. מעל הכל, ידע להפגין שליטה בהכרת תנאי השוק, מקצועיות שמלווה בסבלנות הן בהסבר מפורט, הצגת החישובים, נימוקים למציאת ואיתור פתרונות המתאימים ביותר לעובדים ומעל לכל הרצון למקסם את התיק הפנסיוני בראייה האובייקטיבית שהלקוח תמיד במרכז.

בברכה, יעל.

יעל ברק, מנהלת משאבי אנוש - פרוטארום ישראל
יוסי כהן – CIO טמפו משקאות בע"מ.

את אופיר פגשתי במסגרת עבודתי בפרוטרום. אופיר עבר על כל הקרנות להן הפרשתי וייצר תוצר והמלצות טובות כיצד להמשיך ולהפריש כספים כדי להגדיל את הפנסיה והחסכונות העתידיים שלי.
בנוסף, לאחר סיום עבודתי ובמעבר לטמפו, המשיך אופיר ללוות אותי ולסייע בכל הקשור להמשך שמירה על זכויות וכן טיפול בתקלות של הפרשות המעסיק הקודם.
במהלך העבודה מצאתי את אופיר קשוב, זמין במיילים וטלפונים לכל שאלה, מקצועי מאוד ובעל סבלנות להסביר את ההמלצות השונות שנתן לי במהלך הדרך.
בנוסף, קשריו הרחבים סייעו לי התגבר על מכשולים בירוקרטים בדרך.
אופיר לאורך כל הדרך, שם את הלקוח (אותי) במרכז ונותן הרגשה ויחס מצוינים בנוסף לשירות המקצועי הטוב.
בברכה,
יוסי

את אופיר שץ הכרתי לגמרי במקרה לפני כשנה וחצי ( יולי 2015) בתקופה בה נפל לי האסימון אחרי 15 שנות עבודה בחברות הייטק, שאני חייב למצוא יועץ פנסיוני אמיתי לחיים, כזה שאני יכול לישון בשקט ולדעת שאני סומך עליו ב100% שהוא מקצוען, אמין ,זמין שרותי, אשר דואג לאנטרסים שלי בראש ובראשונה, ולא לאנטרסים של המעסיק או של חברות הביטוח, ושהעתיד הפנסיוני שלי נמצא בידיים הכי טובות שיש.
כבר מהרגע הראשון, אתר הבית של אופיר שץ "יעוץ פנסיוני אובייקטיבי" משך אותי, ולאחר שיחה טלפונית, ופגישה עם אופיר, הבנתי למה. אתחיל בזה, ששנים לא השכלתי להבין מה שיועצי הפנסיה, וסוכני הביטוח למינהם ניסו להסביר לי, כאילו, שהייתה להם שפת קוד משלהם עם תדר דיבור, והצגת נתונים, שברור, שאנחנו הלקוחות לא צריכים להבין אותם,, איכשהו תמיד הצליחו ליצור אצלי את הרושם שהתחום הפנסיוני הוא חידה שרק יחידי סגולה מבינים אותה, ושעלי לא להתעניין יותר מידי, לא להציק בשאלות מורכבות, לא לדרוש דוחות ברורים אלא רק "לייצר שקט" ולחתום במקומות המסומנים ולסמוך עליהם שאני בידיים טובות שדואגות רק לאנטרס שלי, מה שבפועל לא תמיד הסתבר כנכון.
כשפגשתי את אופיר שץ הבנתי די מהר שהוא חריג בנוף הזה של יעוץ פנסיוני, שהוא מקצוען, אמין, ושרותי ברמות, שלא פוגשים כל יום,,, בהתחלה זה נראה Too Good To Be True , הרי איך יכול להיות שהדו"ח המקיף שהכין עבורי כלכך מקצועי וברור, שהוא תמיד נעים הליכות, זמין אלי בטלפון, משיב מיד על מסרונים, לא חוסך בהסברים ככל שידרשו, שהשפה הפשוטה שהוא מסביר בה דברים מובנת, שהוא אחראי ומבצע בדיוק את מה שסכמנו, שהוא זוכר כל פרט ופרט ממה שדברנו? אך ככל שהזמן עובר מבינים שזה אמיתי, שאופיר הוא לא רק יועץ פנסיוני מקצוען, הוא מגיע גם באריזה של ממשק אנושי גבוה ויחודי, אדם מקצוען,מדוייק נעים הליכות,נאמן לעבודתו, משולל אינטרסים אחרים מאשר לדאוג ללקוח שלו, ובעל תודעת שרות לקוחות וכבוד ללקוח יוצאי דופן.
בזכות אופיר שץ שנכנס בעובי הקורה והצליח לחשוף ליקויים משמעותיים שהיו בתיק הקודם שלי הן בתחום ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, ועמלות, חסכתי כסף רב, וכיום יש לי תיק פנסיוני וביטוחי מאוזן המותאם לצרכי, ובעקר הצלחתי להבין ש"השד" הזה שנקרא "תכנון פנסיוני" לא נורא כלכך כפי שחשבתי, ושאני אפילו נהנה להעמיק ולהבין את התחום ולהיות שותף בדרך בבניית אסטרטגיה נכונה לעתיד הפנסיוני שלי.
אני זכיתי שפגשתי את אופיר שץ, אני ממליץ עליו בחום, ובטוחני, שאם תבחרו באופיר כיועץ הפנסיוני שלכם, תודו לי שנים רבות על המלצה זו.

שלו דרור

שלו דרור, מנהל שיווק בחב' הייטק
הגעתי לאופיר דרך מכר משותף שהמליץ עליו בחום. מהרגע הראשון, אופיר היה אדיב, קשוב, השיב לכל השאלות והיטיב להסביר מונחים מקצועיים מהתחום הפנסיוני בשפה פשוטה ומובנת.
אופיר זמין ושירותי בצורה יוצאת דופן כאשר זמינותו היתה הרבה מעבר לשעות העבודה הרגילות. לאורך כל עבודתו, גילה סבלנות ונכונות לסייע בכל עניין הנוגע לתחומי עיסוקו, לרבות אל מול גורמים חיצוניים.
אופיר משווה בין חברות שונות ומשכיל להראות ללקוח את היתרונות והחסרונות בכל בחירה ואת הנתונים בצורה ויזואלית וברורה, באופן שגם מי שלא מבין בעולם הפנסיה, כמוני, יכול להבין את התמונה.
מעבר למקצועיות, חשוב גם האדם מולו עובדים, ערכיו ומידת אמינותו ומהימנותו. ממליצה בחום על שירותיו של אופיר הן בשל מקצועיותו והן בשל אופיו.
בברכה,
ליאת שלם, עורכת דין.
ליאת שלם, עו'ד
הגעתי לאופיר במקרה, ומהר מאוד חשתי כי מדובר באדם שניתן לסמוך עליו, מקצועי, קשוב, אדיב ולבבי בצורה יוצאת דופן.
במקום לשאול שאלה קצרה (שזו היתה כוונתי הראשונית), קיבלתי יעוץ מקיף, רציני ומקצועי. הקשר והשירות נמשכים גם הרבה לאחר מתן הייעוץ, ואני מוצאת שיש לי בקביעות את מי לשאול, עם מי להתייעץ ובמי להיעזר בכל עניין הקשור לתחום מומחיותו של אופיר.
לכן אני ממליצה בחום על אופיר ועל שירותיו – לכל מי שמעוניין לתכנן טוב יותר את עתידו.

ד"ר מיכל עופר צפוני, עורכת דין.

דר' מיכל עופר צפוני, עו'ד
מהיום הראשון כמהנדס צעיר ידעתי כי קיים צורך אמיתי ביועץ אובייקטיבי ומקצועי שרואה את האינטרס שלי בלבד בכל הקשור לניהול הפנסיה והביטוחים מתוך ההבנה שיש להדגיש לנושא זה חשיבות עליונה בראייה לטווח הרחוק.
מיד כשפגשתי את אופיר ראיתי את המקצועיות הגבוהה השליטה בכל הפרטים ורזיי המקצוע.
אופיר מלווה אותי לאורך מספר רב שנים ותמיד זמין לכל שאלה או בקשה. אנו דואגים לקיים מפגשים תקופתיים או בכל שינוי או מעברים בין מקומות עבודה או שינוי במצב המשפחתי ותמיד דואג לעדכן את התוכניות בהתאם לשינויים הן המשפחתיים והן בהתאם לשינוים רגולטורים – חקיקה ומיסוי.
הזמינות, הרגישות, הרמה המקצועית הגבוהה והרחבה בכל הקשור לעולם הביטוח והפינננסים וההתקשרות השוטפות שלי עם אופיר, מבטיחים לי שקט, רוגע , בטחון וחסכון לאורך שנים. השכלתי עם השנים להבין כי תהליך עם יועץ פנסיוני אובייקטיבי בכלל ומנסיוני מהתקשרות עם אופיר שץ בפרט, מהווים עבורי רווח אדיר לאורך כל השנים קדימה. ויפה שעה אחת קודם.

ליאני ירון מנכ"ל טיסנקרופ מעליות.

23.2.2014

לכל המעוניין

הנדון: אופיר שץ- Future Value

פניתי לאופיר בפעם הראשונה לפני כחודשיים, לאחר שידור הכתבה בערוץ 2 על מחדל הפנסיות הגדול.
רציתי לוודא שתכנית הפנסיה שלי (במסגרת ביטוח מנהלים) מנוהלת בדרך הטובה ביותר שתבטיח לי ביטחון פנסיוני וניהול מיטבי. על הדרך רציתי גם להבין את המשמעות של כל מה שמופיע בדוח השנתי שלי ומה המשמעות של זה. (אני די בור בנושאי ביטוח).
כבר בפגישת ההיכרות הרגשתי שיושב מולי איש מקצוע שיפתור לי את "חידת הדו'ח השנתי" של חברת הביטוח.
בפגישה השנייה כבר קיבלתי דוח מסודר עם פירוט של מצב החסכון נכון להיום, ורעיונות לשיפור המצב. (שיפור מצב= פחות עמלות ויותר חסכון!!)
אופיר תוקף את הפוליסה מכל כיוון אפשרי, מעלה חלופות, מסביר, ומסביר שוב עד שהתמונה הופכת להיות ברורה.
החיסכון הכספי החודשי בולט לעין וכך גם השיפור במצב החסכון לתקופת הפנסיה.
השירות והמקצועיות של אופיר ניתנו ברמה הגבוה ביותר ולכן אני מרשה לעצמי להמליץ עליו לאחרים.

בברכה
אילן אידלמן
מנהל פיתוח עסקי
הנסון(ישראל) בע'מ

פנה אלינו לייעוץ

רוצים גם אתם להצטרף לחוג הלקוחות שלנו?

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל אחד מדרכי ההתקשרות ואנו נדאג לחזור אליכם תוך 24 שעות במסגרת יום העסקים.
פנה אלינו לייעוץ